Aşağıdaki yönergeleri uygulayarak satın alma işleminizi yalnızca iade edebilirsiniz:

 • Ürün (ler), diğer iade koşullarının karşılanması koşuluyla, yalnızca satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde ve satın alma belgesi ile birlikte iade edilebilir.
 • Ürün (ler), satıldığında kusurlu olmadıkça yeni durumda olmalıdır. "Yeni gibi", giyilmemiş, hasarsız, değiştirilmemiş, satılabilir ve tüm biletler eklenmiş demektir.
 • UNIQUE by AV, kendi takdirine bağlı olarak, iade edilen ürünün 'yeni gibi' durumda olup olmadığını belirleme hakkını saklı tutar. Politikamızı karşılamayan iadeler kabul edilmeyecek ve geri ödemeye tabi olacaktır.
 • İadenizi güvenli bir şekilde, mümkünse orijinal pakete koyun ve faturanızı ekleyin.
 • Paketiniz hazır olduğunda, PTS ,YURT İÇİ KARGO  veya aşağıdaki adresimize tercih ettiğiniz diğer posta hizmetleri yoluyla gönderebilirsiniz:

 

UNIQUE BY AYŞENUR VURUŞKAN EL SANATLARI TASARIM ÜRETİM PROJE A.Ş.

 

YENİKÖY MAHALLESİ NURİPAŞA CADDESİ  NO: 158  KAT: 2  DAİRE: 3  

SARIYER / İSTANBUL

 

 • Ürün (ler) i aldığımızda bir onay e-postası alacaksınız. İade iadeye tabi tutulabilirse size e-posta göndereceğiz. Lütfen iadenizin işlenmesi için 10-14 iş günü bekleyin.

Orijinal ödeme şeklindeki geri ödemelerin, iadenizin  kabul edildiğini onaylayan e-postayı takiben banka hesabınıza geri yatırılması bir hafta kadar sürebilir  .

İadeniz Unique by AV tarafından kabul edilmezse, yerine getirilmemiş iade koşulları nedeniyle, e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz ve satın alınan ürünü olduğu gibi tutmanız için size geri ödeme yapılmaz.

Aşağıdaki durumlarda siparişi iptal etme hakkınız olmayacaktır;

 1. a) Ürünün herhangi bir hammaddesinin fiyatı piyasadaki dalgalanmalardan dolayı değişiyorsa ve satıcı olarak bizi olumsuz etkiliyorsa,
 2. b) Ürün (ler) isteklerinize ve / veya kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilir / kişiselleştirilirse veya tasarlanırsa, (ürünün orijinal boyutunun ve / veya tasarımının ve / veya renginin İsteğiniz doğrultusunda, bu ürünün özelleştirildiği anlamına da gelir),
 3. c) Etiketler veya herhangi bir hiyejenik koruma kaldırılırsa, paket içeriği, ürün (ler) in etiketleri veya kutuları hasar görmemişse veya herhangi bir öğe eksikse,
 4. d) Unique by AV 'nin takdirine bağlı olarak, ürün (ler) in kullanıldığı, hasar gördüğü, devalüe edildiği veya yeniden satılamadığı tespit edilir.
 5. e) Gümrükle ilgili vergiler, vergiler, harçlar, ücretin beklenmedik seviyesi nedeniyle ürün (ler) i iade etme hakkınız yoktur.

DİKKAT!

Nakliye ve gümrükleme masrafları (varsa) iade edilmez. Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekle sorumlu olacaksınız. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye ve gümrükleme maliyetleri (varsa) geri ödemenizden düşülecektir.